טיפוח המראה החיצוני הינו חלק בסיסי בבניית הערכה עצמית גבוהה, ביצירת דימוי עצמי חיובי ובהתנהלות חברתית ועסקית חיובית ובונה. מראה חיצוני מושקע מעיד על מודעות עצמית ועל אכפתיות עצמית. לא פחות מכך, המראה החיצוני משאיר רושם על הסביבה שאינה מכירה את האדם. תפקיד נוסף שלוקח המראה החיצוני בחיים הינו הביטוי האישי, הבא לידי ביטוי באופן הלבוש, בתסרוקת ובמידת טיפוח המראה החיצוני. הזנחה עצמית, מראה עייף או חוסר חיות עלולים להעיד על חוסר אכפתיות עצמית ועל דימוי נמוך.

המראה החיצוני מהווה את כרטיס הביקור של האדם. מראה חיצוני מושקע מאפשר לאלו שאינם מכירים אותנו לקבל את הרושם הראשוני ולהחליט תוך שניות ספורות באם אנחנו מתאימים ובין אם לאו. נתון זה הינו משמעותי בכל מסגרות החיים השונות: בין אם בהיבט החברתי ובין אם בהיבט המקצועי, בין אם מבחינה אישית ובין אם רומנטית. אין ספק כי מראה חיצוני הינו בעל משמעות אדירה בכל הקשור לרושם אותו האדם מותיר על סביבתו.

שיער דליל או התקרחות, נשירת שיער מוגברת או תופעה של מבנה שיער בעייתי הן בעיות הגורמות לנשים וגברים הסובלים מהן בעיות רבות. החל מדימוי עצמי נמוך ויכולות חברות נמוכות ועד להפרעות משמעותיות ביכולות הקידום האישי. בעיות השיער הדליל עלולות להיגרם בשל גורמים שונים. ביניהם ניתן למצוא תזונה לא מזינה דיה, שימוש מרובה במרככי שיער או תכשירים המחלישים את זקיקי השערה, פגעי שמש שונים, טראומות שהשיער עבר ועוד. לא משנה מה הוא הגורם להידללות השיער, חשוב יותר כיצד ניתן לטפל בו כראוי.

שיער מלא ושופע, מעניק חיות ודינאמיות למראה הכללי של הפנים. אין ספק כי הידלדלות השיער, בעיקר בקרב נשים, גורמת למבוכה, בושה, חוסר ביטחון עצמי, חוסר שביעות רצון מהמראה ותחושה כללית ירודה. כל אלה משפיעים באופן ישיר גם על ההתנהלות וההתנהגות של האישה: בהיכרויות חדשות, במפגשים חברתיים, בקבלה לעבודה, ביציאה למקומות ציבוריים ועוד. למצב של שיער דליל ועייף יש פיתרון: תוספות שיער איכותיות שמעניקות נפח, מראה מלא, ואורך לשיער, ומתמזגות בו באופן מושלם.

בין 30-40% מהנשים זקוקות למילוי שיער דליל - הטבע הנשי מקריח מטבעו !

האם אתן מגלות פלומות של שיער על הכר ? מברשת השיער מלאה ? . ההתקרחות הנשית היא איטית, מסתורית וערמומית, אבל יש פתרון ! מילוי שיער דליל עם תוספות שיער בשיטת ההלחמה קרה, היא השיטה הכי בריאה, הכי טבעית ועם תוצאות לטווח ארוך !