המראה החיצוני מהווה את כרטיס הביקור של האדם. מראה חיצוני מושקע מאפשר לאלו שאינם מכירים אותנו לקבל את הרושם הראשוני ולהחליט תוך שניות ספורות באם אנחנו מתאימים ובין אם לאו. נתון זה הינו משמעותי בכל מסגרות החיים השונות: בין אם בהיבט החברתי ובין אם בהיבט המקצועי, בין אם מבחינה אישית ובין אם רומנטית. אין ספק כי מראה חיצוני הינו בעל משמעות אדירה בכל הקשור לרושם אותו האדם מותיר על סביבתו.

חשיבות המראה החיצוני

בשל המשמעות הרבה של המראה החיצוני על תחומי החיים השונים, פגם או מראה כללי לא אסתטי עלול לפגוע משמעותית באופן ההתנהלות בחיים. כך, שיער דליל היווה במשך שנים רבות מקור לבושה ולתחושות נחיתות קשות בקרב צעירים ומבוגרים, נשים וגברים כאחד. תופעת השיער הדליל היא אינה תופעה חדשה. למעשה, מדובר בתופעה נפוצה ביותר בגילאים המבוגרים וקיימת באחוזים מסוימים בגילאים צעירים. כיום, ניתן להתמודד עם היעלמות השיער באמצעות שיטה טבעית ומבטיחה: הלחמת שיער קרה.

בניגוד לשיטות אחרות, היתרונות העומדים לזכות ההחלמה הקרה הינם רבים מהחסרונות. המאמר הבא מונה את היתרונות המובהקים של הוספת שיער קבועה באמצעות ההלחמה הקרה:

• שימוש בחומר בעל מבנה זהה למבנה השערה

הפולימר הינו חומר הזהה במבנהו למבנה הטבעי של שיער האדם. בשל כך, בעת הצמדת תוספות השיער לשיער הטבעי לא נגרם כל נזק ארוך טווח לקרקפת או לשיער עצמו. המבנה של הפולימר מבטיח בטיחות מלאה בתהליך ההלחמה הקרה, זאת בניגוד לתהליכי חיבור השיער באמצעות שיטות כימיות שונות.

• יכולת ויסות הטמפרטורות

בניגוד לשיטות הלחמת שיער רבות אחרות, הלחמה קרה העושה שימוש בפולימר מבוצעת על ידי מכשיר אלקטרוני המניח את הפולימר על השכבה הדקה והראשונית של השיער. באופן זה לא נוצר שום מגע בין המכשיר לבין השיער הטבעי. כמו כן, נעשה שימוש במערכת ייחודית לויסות טמפרטורה לצורך הגנה מלאה על השיער.

• מראה טבעי לחלוטין

שלא כמו שיטות הלחמה והדבקה רבות וטובות אחרות, ההלחמה הקרה מביאה את השיער למראה טבעי במלואו. זאת, בניגוד לשיטות אחרות המותירות את השיער במראה עייף כעבור זמן מה. כמו כן, שיטות המבוצעות בהלחמה חמה או בהדבקה מעייפות את זקיקי השערות ומביאות לנשירת השיער כעבור זמן קצר.

• שיטה בטיחותית לחלוטין

תודות למערכת ויסות הטמפרטורה נשמר השיער במצבו הטבעי. בניגוד לשיטות אחרות בהן משולב דבק חם או דבק מהיר הגורם לשיער נזק בלתי יתואר, באמצעות ההלחמה הקרה השיער מוזן בטבעיות ואינן מתעייף או נפגע. כמו כן, מתבטלת הסכנה לעור מפאת כוויות או פציעות אחרות.

דרג פריט זה
(0 קולות)

וודא שאתה מכניס מידע בכל השדות המסומנים כהכרחיים (*). קוד HTML אסור.