תוספת שיער הייליינס למילוי שיער

תוספת שיער הייליינס מעניקה לשיער דק מאוד ומעט דליל נפח משמעותי באזור הכתר. פעולה זו נעשית באמצעות רשת מיקרו דקיקה ובלתי נראית לעין השזורה בשיער טבעי באיכות מעולה. היחידה מתמזגת אל תוך שיערה הטבעי של הלקוחה. ניתן לבחור את יחידת השיער בשני גוונים משלימים ליצירת מראה פסים אטרקטיבי בשיער.

עיבוי שיער באמצעות תוספות השיער של היירדרימס – איך זה עובד ?

תוספת השיער הייליינס מחוברת לאזור הכתר בחיבור קבוע באמצעות טבעת פולימר. שיער הלקוחה הקיים נשלף החוצה מבעד לחורי הרשת הרחבים ומתמזג באופן מושלם עם תוספות השיער של היירדרימס. עם תוספת שיער הייליינס אפשר לעצב כל תסרוקת או תספורת הדורשת נפח באזור הכתר. תקופת השימוש בתוספות זו היא 6-8 חודשים.

פתרון טבעי שאינו מזיק לקרקפת

תוספות השיער היירליינס מבית היירדרימס הינן הפתרון המקצועי והמוביל ביותר בתחום המעניקות מגוון פתרונות לשיער דק, שיער דליל, היווצרות קרחות ונשירת שיער, דברים אשר גורמים להרגשה לא נעימה ואי נוחות.

היירליינס הינה שיטה מיוחדת המבוססת על טיפולים טבעיים.

סיבי התוספות של היירליינס נשזרים בשיער באופן טבעי ובטיחותי לחלוטין.

באמצעות הטיפול הייחודי של שיטה זו השיער זוכה למראה מחודש ובריא, לנפח טבעי ולמילוי עשיר ומלא חיות על הקרקפת. נשים וגברים הסובלים מבעיה זו נהנים מתחושת חיונית מחודשת תודות לתוספות השיער של היירדרימס. היירליינס הינה פיתוח מיוחד למילוי והעשרת קרקפות הסובלות מתופעת ההתקרחות.