Play

תוספות שיער בשיטת ננו לייזר

תוספות שיער בשיטת ננו לייזר

אלי אלמוזנינו בשיתוף עם ענקית תוספות השיער היירדרימס משיק את מכשיר הלייזר-בימר ננו, טכנולוגיה פורצת דרך בתחום תוספות שיער, פיתוח מהפכני של חברת היירדרימס האוסטרית העושה לראשונה שימוש בננוטכנולוגיה.

Laser Nano לייזר-ננו היא שיטת חיבור ננו מושלמת בין שיער הלקוחה לתוספת השיער. מכשיר הלייזר ננו מאפשר חיבור של 5 נקודות בלחיצה אחת ללא מגע יד אדם! לייזר-בימר ננו נחשבת לשיטה הבטוחה והמהירה ביותר בעולם להארכה ועיבוי שיער.

החיבורים עשויים מחומר חיבור חדשני ובטוח: ננו פולימר קריסטל בעל תכונות ייחודיות המעניקות מראה נקי ללא חיבור נראה לעין, שלמות עיצובית ואסטטית. התוצאה המתקבלת היא של חיבורים שטוחים לחלוטין, זעירים וזהים, המצטיינים בשקיפות גבוהה עמידות וחוזק מדהימים.

אלי אלמוזנינו מביא בכל פעם מחדש את הטכניקות החדישות והעדכניות ביותר, שימוש בחומרים חכמים, התואמים את הצרכים הפונקציונאליים והסטנדרטים האסתטיים הגבוהים של הלקוחה שלו.

שיטת הננו-לייזר פותחת עידן חדש בתחום תוספות השיער שמשאירה הרחק מאחור את כל השיטות המיושנות והמסורבלות כמו חרוזים, הדבקה והלחמה ידנית. אצלנו זה לא מדע בדיוני.

לא מעט נשים מחפשות אחר דרכים לשפר את ההופעה שלהן. תוספות שיער מאפשרות להן לעשות זאת בדרך יחסית פשוטה ונוחה. בעזרת תוספות שיער ניתן לבצע מילוי שיער או עיבוי שיער. אפשר להאריך שיער, או לעשות עיצובים מורכבים הדורשים שיער מלא יותר. ולפעמים אפשר סתם לשחק עם תוספות מדליקות ולהעניק לפנים מראה רענן יותר. הטכנולוגיות האחרונות בתחום מאפשרות לבצע תהליך של תוספות שיער באופן מהיר, יעיל ואיכותי, ובכך גם מקצרות את משך הטיפול וגם מאפשרות להוזיל את המחירים. מכשיר ננולייזר של היירדרימס מציע גישה מהפכנית בכל הקשור לטיפולי מילוי שיער ולעולם תוספות שיער על כל גווניו.

תוספות שיער – קצת רקע

מי שרצתה בעבר שיער מלא או ארוך יותר נאלצה להסתפק במה שיש או לחבוש פאה. עם פיתוח הקונספט של תוספות שיער, נפתח עולם חדש לגמרי של עיצובי שיער, והתאפשרו פתרונות לכל אותם אנשים בעלי שיער דליל או קצר שרצו לשפר את מראה השיער שלהם. שהתחום עוד היה בחיתוליו, תוספות שיער דרשו הרבה מאמץ ומומחיות אדירה. התוספות עצמן היו בדרך כלל פחות איכותיות, ותהליך הדבקתן נעשה בצורה דקדקנית – הדבקת יחידה יחידה לקווצות השיער. התהליך הזה יכול היה להימשך למעלה מארבע שעות רצופות! בשנים האחרונות, הטכנולוגיה הביא לפיתוח מכשיר מיוחד, המצמיד את תוספות השיער בצורה יעילה, קלה, איכותית ובטוחה. ננולייזר של היירדרימקס עושה עבודה מדויקת, וחוסך הרבה זמן ומאמץ.

ננולייזר של היירדרימס – מה זה בדיוק וכיצד זה עובד?

לפני הכל, יש לאבחן באופן מדויק את סוג השיער, אורכו, צבעו, כיצד הוא מתנהג וכיצד הלקוחה מתנהלת בשגרת חייה. לאחר מכן ניתן להתאים את סוג, צבע ואורך התוספות אופן מושלם ללקוחה הספציפית. לאחר מכן מזמינים את התוספות והן מגיעות במעין "מחסניות" של חמישה חיבורי שיער. את המחסניות הללו מחברים למכשיר ננולייסר של היירדרימס. ננולייזר של היירדרימס הינו מכשיר חכם של חברת היירדרימס- חברה ידועה ומוכרת בעולם המתמחה בטכנולוגיות עיצובי שיער ויצירת מוצרי שיער איכותיים, מקצועיים ובסטנדרטים מתקדמים וגבוהים. הננולייזר בעצם יוצר קבוצות שיער בעצמו, מה שמאפשר קבוצות שיער שוות באופן מדוייק, ומרווחי חיבורים מדויקים אף הם. לאחר חיבור של תוספות השיער למכשיר, לחיצה אחת אוספת את השיער הטבעי בקבוצות שיער אחידות ומדויקות. לאחר מכן מולחמות (בהלחמת קרטין קרה ובטוחה) התוספות לשיער. כל התהליך, עבור כל השיער, אורך כ45 דקות, והוא מדויק ומתואם הרבה יותר מאשר הלחמה ביד.

תוספות שיער באמצעות ננולייזר, רק במקום מקצועי ומהימן

בדרך כלל את מכשיר ננולייזר של היירדרימס, מחזיקים רק ספרים מקצועיים. אם את מעוניינת בעיצוב תוספות שיער לצורך אורך, מילוי שיער דליל או כל עיצוב אחר, בצורה אחידה, מדויקת מתאימה להפליא לשיערך הטבעי, אלי אלמוזנינו הוא הכתובת שלך! פני עוד היום!