Play

תוספות שיער

מגוון תוספות שיער ופתרונות מתקדמים להארכת שיער ומילוי ועיבוי שיער דליל

תוספות שיער

שיער דליל גורם לבעיות רבות בתחומים שונים, הן מבחינת ההערכה העצמית, הן מבחינת המראה החיצוני שנפגע והן בתפקודים החברתיים, המושפעים ישירות מהדימוי העצמי הפגוע. נשים רבות סובלות משיער דליל הנגרם עקב תופעות שונות. בין הגורמים לנשירת שיער או שיער דליל ניתן למצוא את הגנטיקה, שימוש בחומרים לא מתאימים, חפיפה מרובה במרכך שיער, טראומות שנגרמו לקרקפת ועוד. כיום, נשים כבר אינן צריכות להתבייש בשיער דליל, תודות לתוספות השיער של הייר דרימס.

תוספות שיער מאפשרות לכל אישה להיראות מושכת, מלאת חן וכריזמה ודינאמיות. עדויות רבות מראות כי נשים לאחר מילוי השיער באמצעות תוספות השיער חוו עלייה משמעותית בביטחון העצמי והערכה עצמית גבוהה יותר באופן משמעותי מאשר לפני הטיפול. אין ספק כי בעידן המעניק חשיבות למראה החיצוני, השקעה במראה השיער הינה אך מתבקשת לצורך העלאת הדימוי העצמי. בעקבות תוספות השיער נשים רבות חשות מועצמות וזוכות לנוכחות בולטת ותחושת חופש ונינוחות.

השפעה מיידית על הביטחון וההערכה העצמית

בדיוק כפי שהשיער הדליל משפיע לרעה על הביטחון והדימוי העצמי, על היכולת לפתח קשרים חברתיים ועל היכולת להתקדם ולקדם מטרות אישיות, באותה מידה משפיעות תוספות השיער – בכיוון ההפוך: נשים אשר נהנו ממילוי שיער זוכות להתקדם מבחינה חברתית ומקצועית תודות לבטחון העצמי המשופר והכישורים החברתיים שהתחזקו כתוצאה מעיבוי ומילוי השיער.

היתרון הגדול של תוספות השיער של הייר דרימס הינו הבטיחות המלאה בה מבוצעות התוספות. ללא ניתוחים מורכבים וללא סיכונים בריאותיים, טיפולים קצרים ופשוטים ישנו את המראה החיצוני מקצה לקצה. שיטת תוספות השיער של הייר דרימס אינה עושה כל שימוש בדבק חם, חומרים כימיים או כל גורם אחר העלול לגרום לכוויה ולפציעות. התוצאות מעוררות התפעלות: מראה טבעי ושופע, בריא ועשיר של שיער הקרקפת.

השיטות הקיימות להוספת שיער

נכון להיום ישנן לא מעט שיטות להוספת שיער. מגוון השיטות והביקוש ההולך וגובר להוספת שיער לקרקפת הביאו לכניסתן של טכניקות מסוכנות ביותר. ביניהן ניתן למצוא את שיטת ריתוך השיער, חיבור השיער בשעווה, הדבקה או הלחמה חמה, קשירה, שזירת שיער באמצעות חרוזים ועוד. הנזק הנגרם לשערות הקרקפת בעקבות טיפולים אלו הינו משמעותי ועלול להביא את השיער למצב אל- חזור. לפיכך ישנה חשיבות מרבית בהימנעות משיטות מסוכנות אלו להוספת שיער לקרקפת.

נתון חשוב נוסף אודות תוספות שיער של הייר דרימס הינו איכות השערות. בניגוד לשיטות אחרות בתחום,תוספות השיער של הייר דרימס עשויות כולן משערות טבעיות ומורכבות באמצעות הלחמה קרה ובטיחותית, תוך התאמה מקסימלית של גוון השיער ועוביו לצרכים הייחודיים של כל אישה.

שיער דליל או התקרחות, נשירת שיער מוגברת או תופעה של מבנה שיער בעייתי הן בעיות הגורמות לנשים וגברים הסובלים מהן בעיות רבות. החל מדימוי עצמי נמוך ויכולות חברות נמוכות ועד להפרעות משמעותיות ביכולות הקידום האישי. בעיות השיער הדליל עלולות להיגרם בשל גורמים שונים. ביניהם ניתן למצוא תזונה לא מזינה דיה, שימוש מרובה במרככי שיער או תכשירים המחלישים את זקיקי השערה, פגעי שמש שונים, טראומות שהשיער עבר ועוד. לא משנה מה הוא הגורם להידללות השיער, חשוב יותר כיצד ניתן לטפל בו כראוי.

באמצעות תוספות שיער טבעיות המשולבות אל תוך השיער הטבעי בהלחמה קרה, מראה הפנים משתפר פלאים ושיער הקרקפת מתמלא ומתארך לאין שיעור. בדיוק כפי שהידללות השיער משפיעה לרעה על ההערכה העצמית והבטחון העצמי, כך תוספות השיער מעניקות את הבטחון וההערכה העצמית בחזרה. המחמאות המתקבלות לאחר טיפול של תוספת שיער אינן פוסקות ומוכיחות את הצלחתן של תוספות השיער בהלחמה קרה.

שיער טבעי ובריא בשיטה המזינה ביותר

מבלי לגרום לשיער נזקים ומבלי להסתכן בכוויות או פציעות, תודות לשיטת ההלחמה הקרה יכולות נשים מרחבי העולם כולו ליהנות משיער שופע ועשיר, מלא נפח וחיות טבעית. גם גברים הסובלים מקרחות או נשירת שיער מוגברת אינם צריכים יותר לחפש אחר פתרונות זולים להסתרת הקרחת או חיפוי על היעלמות השיער ההדרגתית. באמצעות תוספות השיער הייחודיות של היירדרימס גברים ונשים זוכים למראה צעיר ושיער שופע חיים ללא מאמץ וללא סיכון הבריאות או הקרקפת.

הארכה ועיבוי, מילוי ועיצוב השיער באמצעות התוספות הייחודיות אינם מצריכים השקעת זמן רבה ולא פעולות כימיות מסוכנות. שיער דליל אינו מחייב את סיכון הבריאות. שיטות שונות הנהוגות כיום וכוללות את ריתוך השיער וחיבורו בשעווה, הדבקת השיער או החלמתו תחת טמפרטורה חמה, קשירה ושזירה של השיער – כל אלו מהווים פתרונות מקובלים ומסוכנים לשיער הטבעי. שימוש בשיטות הללו עלול למתוח את השיער, להחליש אותו ואף לגרום לו לנזק בלתי הפיך.

פתרון יעיל למראה מושלם

על מנת להבטיח מראה שיער בריא ושופע חשוב לפנות אך ורק אל אנשי המקצוע המנוסים בתחום. אלו, יבטיחו שימוש בשיער טבעי בלבד ואת חיבור השיער בהלחמה קרה, היא שיטת ההלחמה הטבעית, הפשוטה והגאונית ביותר בתחום הלחמות השיער. כדי להשיג את התוצאה המושלמת חשוב להשתמש בתוספות שיער טבעי ואיכותי בלבד, תוך הקפדה מרבית על התאמת גוון השיער, עובי השיער ומבנהו הייחודי. תהליך חיבור השיער מבוצע באמצעות יחידת פולימר מזערית המחקה את התנהגות השיער באופן מושלם ודומה לחלוטין למראה השערה הטבעית.