החלקה יפנית יתרונות

מראה שיער חלק מעניק לא מעט יתרונות לבעליו: מדובר בשיער נוח, הרמוני וקל לתחזוקה וחפיפה, שניתן לעצב בו כל תסרוקת שרק עולה בדמיון. יתרה מכך, מדובר בשיער הנוטה פחות לצבור לכלוך מאשר שיער גלי או מתולתל ובאופן כללי השיער החלק הינו שיער נוח יותר. שיער חלק היווה מושא לתשוקת נשים רבות במשך לא מעט שנים, ולא רק כיום נשים עושות את מיטב מאמציהן על מנת להעניק לשיערן את המראה החלק והנחשק. בניגוד לעבר, כיום נשים יכולות ליהנות מהחלקה מקצועית ומתקדמת המבוצעת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

סוגי החלקת השיער השונים המוצעים לנשים מאפשרים בחירה מתוך מגוון רחב של סוגים ומאידך, דווקא המגוון הרחב של סוגי החלקת השיער מחייב בדיקה מעמיקה של הסוגים השונים ובדיקת התאמה של השיטה האיכותית ביותר. בשל ריבוי שיטות ההחלקה ניתן למצוא כיום לא מעט טכנולוגיות ירודות באיכותן הפוגמות בשיער הטבעי וגורמות לו לאבד מהחיוניות הטבעית שלו עד למצבים של אובדן שיער ונשירה המביאה להתקרחות. אין ספק כי המקצועיות בביצוע ההחלקה הינה קריטית.

השיטה הפופולארית ביותר להחלקת השיער כיום הינה ההחלקה היפנית, ולא בכדי. יתרונותיה הרבים של ההחלקה היפנית מביאים אותה לראש הרשימה של שיטות ההחלקה השונות מבחינות רבות.

יתרונות ייחודיים של שיטת ההחלקה היפנית:

• החלקה יפנית מתאימה לכל סוגי השיער. גם סוגי שיער מתולתלים ביותר מגיעים לתוצאות מרשימות כעבור זמן קצר של טיפול באמצעות ההחלקה היפנית. בניגוד לשיטות אחרות, שיטת ההחלקה היפנית מראה תוצאות מרשימות בכל סוג שיער באשר הוא, מבלי לפגוע בשיער הטבעי ובהזנה שלו.

• שלא כמו שיטות רבות וטובות אחרות, ההחלקה היפנית יעילה למשך מספר רב של חודשים ואף שנים. שיער חזק, למשל, יכול לשמור על המראה החלק שלו למשך יותר משנה.

• החלקה יפנית מעניקה חופש מלא מביקורים חוזרים ונשנים אצל הספר או אצל מעצב השיער. כמו כן, ההחלקה מאפשרת ליהנות ממראה חלק תמיד ולכן אין צורך להתעסק עם השיער בכל בוקר מחדש עד לעיצובו.

• ההחלקה היפנית הינה כה חזקה עד שהיא נשמרת במצבים שונים כגון תנאי מזג אוויר קשים, במים ובזיעה, בלחות חיצונית או פנימית ועוד. תודות לאיכות השיטה ניתן להיכנס למים ללא חשש.

• שיטת ההחלקה היפנית מאפשרת לצבוע את השיער בכל צבע רצוי ללא כל דאגה. למעשה, כבר עשרה ימים לאחר הטיפול ניתן לצבוע אתת השיער בכל צבע רצוי.