נשים רבות ברחבי העולם חולמות על שיער חלק. במשך השנים התפתחו שיטות שונות להחלקת השיער. היתרון בשיער חלק הוא שיותר קל לחפוף ולסרק אותו ובאופן כללי הרבה יותר קל לעצבו.

בימים אלו, נשים יכולות להחליק את שיערן בעזרת אמצעים מתקדמים וללא צורך בפנים ומחליקי שיער.

בין השיטות להחלקת השיער ישנה שיטה הנקראת החלקה יפנית, שיטה זו הינה השיטה הפופולארית והטובה ביותר לקבלת שיער חלק בעל מראה בריא וזוהר.

השימוש באמצעי החלקה כגון פן ומחליקי שיער יוצאים מהשגרה היום יומית המייאשת וזאת תודות לטיפול ההחלקה ההיפנית המבוצעת על ידי מעצב שיער מומחה ומנוסה בתחום זה. נשים הסובלות משיער מתולתל, נפוח ומקורזל אותו נמאס לטפל ולטפח בכל יום יוכלו כעת ליהנות משיער חלק, גמיש, מלא בריאות וזוהר וכל זאת בזכות שיטת ההחלקה היפנית.

החלקה יפנית SECRET קולורויד מיועדת לשיער שעבר תהליכים כימיים כגון צביעה או הבהרה. לא כל החלקה יפנית מתאימה לסוג זה של שיער ולא כל מעצב שיער יודע כיצד לבצעה.

החלקה יפנית SECRET קולורויד – איך זה עובד ?

כאשר נרצה להתחיל בטיפול החלקה יפנית, ראשית כל יש לבחון את סוג השיער.

בדיקה זו של השיער הכרחית לפני כל תחילת טיפול של החלקה יפנית מכיוון שהיא משפיעה בצורה ישירה על בחירת החומרים איתם נעבוד כדי שיתאימו לסוג השיער ועל תהליך ההחלקה עצמו.

מעצב השיער יבדוק את סוג השיער, מרקמו ואורכו' האם עבר טיפול כימי בעבר כגון צביעה או הבהרה ועוד. בדיקות אלו נועדו כדי שההחלקה תבוצע בצורה הטובה ביותר וחשוב מכך ששיער הלקוחה לא ייפגע לאחר ביצוע ההחלקה.

במהלך ההחלקה מעצב השיער ימרח על השיער את הפורמולה הייחודית ויניח לה לחדור לשיער במשך כ-40 דקות. בפורמולה נמצאים חומרים פעילים החודרים אל תוך סיב השיערה ומשנים את המבנה שלה. הפורמולה כוללת גם וויטמינים, חלבונים ומינרלים המזינים את השיער ומשקמים אותו.

בפעולה זו למעשה השיער גם מוחלק, גם משתקם וגם מקבל שכבת הגנה מפני פגיעה נוספת.

ההחלקה היפנית תבוצע באמצעות מחליק שיער תרמי, מחליק שיער זה הינו מחליק מיוחד אשר מקרין חום אחיד וקבוע ובכך מונע נזק לשיער.

החלקה יפנית – חידוש ותחזוקה

השיער שלנו צומח כל הזמן, בעקבות זאת צומחים שורשים חדשים של השיער הטבעי שלנו, שלא עבר החלקה, ולכן, כדי לשמר את ההחלקה נדרשים טיפולים חוזרים של החלקה יפנית על מנת להחליק גם שורשים אלו.

תדירות חידוש ההחלקה משתנה מלקוחה ללקוחה, לכל אחת סוג שיער שונה וקצב צמיחה שונה. באופן כללי, בשיער מתולתל יהיה צורך בתהליך חידוש החלקה יפנית בכל 4-5 חודשים, לעומת זאת בשיער חלק או גלי ידרש חידוש בתקופת זמן של בין חצי שנה לשנה.

חשוב לדעת, חידוש החלקה יפנית דורש מקצועיות וניסיון. הפורמולה חייבת להימרח במרחק קטן מהקרקפת ולא על הקרקפת עצמה על מנת למנוע נשירת שיער.

כמו כן, לפני חידוש ההחלקה היפנית יש למרוח על השיער קרם טיפוח מיוחד עשיר בחומרים מזינים שיבטיח את הצלחת הטיפול. מעצב שיער טוב ידע להמליץ לך על המוצר המתאים לשיערך.

החלקה יפנית – למה כדאי ?

החלקה יפנית תאפשר לך ליהנות משיער חלק באופן טבעי מבלי להשתמש בפן או מחליק, מכשירים אלו הורסים את שיערך. בנוסף, לא תצטרכי להשקיע שעות בכל בוקר בעיצוב השיער. כמו כן, לאחר החלקה יפנית תוכלי לנהל שגרת חיים רגילה, תוכלי להרטיב ולחפוף את השיער ללא הגבלה, תוכלי לטבול בים או בבריכה, לשהות בסאונה רטובה, להיחשף ללחות, הזעה ועוד. בנוסף על כל אלו, החלקה יפנית תשקם ותבריא את שיערך ותעניק לו מראה בריא מבריק וזוהר.