שיער חלק הינו חלום של נשים רבות ברחבי העולם. במשך השנים פותחו שיטות שונות להחלקת שיער. שיער חלק הרבה יותר קל לחפיפה ולסירוק ובאופן כללי הרבה יותר קל לעיצוב.

בימים אלו, נשים יכולות להחליק את שיערן בעזרת אמצעים מתקדמים יותר.

בין השיטות להחלקת השיער ישנה שיטה הנקראת החלקה יפנית, שיטה זו הינה השיטה הפופולארית והטובה ביותר לקבלת שיער חלק בעל מראה בריא וזוהר.

השימוש באמצעי החלקה כגון פן ומחליקי שיער מסתיימים תודות לטיפול של ההחלקה היפנית המבוצע על ידי איש מקצוע מומחה ומנוסה בתחום זה. נשים הסובלות משיער מקורזל, נפוח ומתולתל בו נמאס להן לטפל ולטפח בכל יום יוכלו כעת ליהנות משיער חלק, גמיש, מלא בריאות וזוהר וכל זאת בזכות ההחלקה היפנית.

החלקה יפנית SECRET נטורל מיועדת לשיער טבעי שאינו עבר תהליכים כימיים, אך קיימות שיטות החלקה נוספות אותן ניתן לבצע על שיער שעבר הבהרה או תהליך כימי כלשהו.

החלקה יפנית SECRET נטורל – איך זה עובד ?

כאשר נרצה לבצע החלקה יפנית, ראשית כל יש לבחון את סוג השיער.

בדיקה זו מחייבת לפני כל תחילת טיפול של החלקה יפנית מכיוון שהיא משפיעה בצורה ישירה על בחירת החומרים איתם נעבוד כדי שיתאימו לסוג השיער ועל תהליך ההחלקה עצמו.

מעצב השיער יבדוק את סוג השיער, אורכו, מרקמו, האם עבר טיפול כימי בעבר כגון צביעה או הבהרה ועוד. בדיקות אלו נועדו כדי שתוצאת ההחלקה תהיה מקסימלית וחשוב מכך ששיער הלקוחה לא ייפגע לאחר ביצוע ההחלקה.

במהלך ההחלקה מעצב השיער ימרח על השיער את הפורמולה הייחודית ויניח לה לחדור לשיער במשך כ-40 דקות. פורמולה זו כוללת חומרים פעילים החודרים אל תוך סיב השיערה ומשנים את המבנה שלה. הפורמולה כוללת גם חלבונים, מינרלים וויטמינים המזינים את השיער ומשקמים אותו.

בפעולה זו למעשה השיער גם מוחלק, גם משתקם וגם מקבל שכבת הגנה מפני פגיעה נוספת.

ההחלקה היפנית תבוצע באמצעות מחליק שיער תרמי, מחליק שיער זה הינו מיוחד, הוא מקרין חום אחיד וקבוע ובכך מונע נזק לשיער.

החלקה יפנית – חידוש ותחזוקה

השיער שלנו צומח כל הזמן, והשורשים החדשים הם אותם שורשים של השיער הטבעי שלנו, שלא עבר החלקה, ולכן, כדי לשמר את ההחלקה נדרשים טיפולים חוזרים של החלקה יפנית על מנת להחליק גם את השורשים שצומחים.

תדירות חידוש ההחלקה משתנה מלקוחה ללקוחה מכיוון שלכל אחת סוג שיער שונה וקצב צמיחה שונה. באופן כללי, שיער מתולתל דורש חידוש החלקה יפנית בכל 4-5 חודשים, לעומת זאת שיער חלק או גלי דורש חידוש בין חצי שנה לשנה.

חשוב לדעת, חידוש החלקה יפנית דורש מקצועיות ומיומנות גבוהות. הפורמולה חייבת להימרח במרחק קטן מהקרקפת ולא על הקרקפת עצמה על מנת למנוע נשירת שיער.

כמו כן, לפני חידוש ההחלקה היפנית יש למרוח על השיער קרם טיפוח מיוחד עשיר בחומרים מזינים שיבטיח את הצלחת הטיפול.

החלקה יפנית – למה כדאי ?

החלקה יפנית מאפשרת לך ליהנות משיער חלק באופן טבעי מבלי להשתמש בפן או מחליק שהורסים את שיערך, ומבלי להשקיע שעות בכל בוקר בעיצוב השיער. כמו כן, לאחר החלקה יפנית ניתן לנהל שגרת חיים רגילה, ניתן להרטיב ולחפוף את השיער ללא הגבלה, ניתן לטבול בים או בבריכה, סאונה רטובה, לחות, הזעה ועוד. בנוסף על כל אלו, החלקה יפנית משקמת ומבריאה את השיער ומעניקה לו מראה בריא מבריק וזוהר.