השיער הינו אחד המרכיבים המשמעותיים בהופעה ובמראה החיצוני שלנו ולכן רבים מאיתנו, בעיקר נשים, משקיעות לא מעט בטיפוח ועיצוב שיערן. הן פונות למעצבי שיער מובילים כדי לטפחו על מנת להשיג מראה זוהר, בריא ומלא.

אחת התסרוקות הנוחות ביותר, ויש להגיד הפופולריות ביותר, הוא מראה שיער חלק וגולש. מעבר לאופניתיות שבשיער החלק, יש לו גם יתרון מבחינת נוחות הסידור שלו וההתנהלות איתו.

אך כיצד תוכלי לעצב שיער חלק בכל יום אם השיער המקורי הוא מתולתל, גלי או מקורזל? ומה קורה אם השיער צבוע או מובהר, האם זה אפשרי? בהחלט !

לאחרונה מושקת בישראל נוסחת החלקה יפנית מהפכנית המאפשרת החלקה גם לשיער שעבר תהליך כימי.

החלקה יפנית לשיער מובהר או צבוע

החלקה לשיער שעבר הבהרה, גוונים או צביעה הייתה עד לא מזמן הליך בעייתי ולא תמיד התאפשרה, במיוחד אם היה מדובר בצבע שיער בהיר.

נשים בעלות שיער פגום, שיער שעבר הבהרה או צבע לא יכלו ליהנות מהאיכות והנוחות של ההחלקה היפנית ונאלצו להשתמש במייבשי שיער ומחליקי שיער כדי לסדר את שיערן, אך מכשירים אלו אינם נוחים ומזיקים יותר לשיער.

כיום, נשים אשר שיערן נפגע מכך שעבר הבהרה או צבע יוכלו ליהנות מהחלקה יפנית.

ההחלקה היפנית נעשית בתהליך מיוחד אותו רק מעצב שיער מומחה בתחום יוכל לבצע בצורה טובה שאינה מזיקה לשיער.

בתהליך זה מעצב השיער מחדיר את חומרי ההחלקה באופן אחיד ונכון לכל שערה.

חומרי ההחלקה מכילים מולקולות כימיות מיוחדות המוחדרות אל תוך השערה ומשנות את המבנה שלה ובנוסף חומרי ההחלקה מכילים שיקום טבעיים כגון חלבונים, מינרלים וויטמינים התורמים לחיזוק והבראת השיער.

בסיוף ביצוע ההחלקה היפנית שיערך לא רק יהיה חלק, הוא ישתקם ויקבל מראה זוהר ובריא.

החלקה יפנית - רק אצל מומחה

חשוב לזכור! תהליך זה אינו תהליך פשוט ועלול לפגוע בשיערך, פני אך ורק למעצב שיער מומחה בתחום ההחלקות על מנת לבצע את ההחלקה, מעצב שיער שאינו מומחה בתחום עלול לגרום לנזק בלתי הפיך בשיערך.

החלקה יפנית SECRET בלונד אינה החלקת קראטין! החלקה זו הינה החלקה יפנית המתאימה לשיער שעבר תהליכים כימיים כגון צביעה או הבהרה.

אם את בעלת שיער בלונדיני שעבר תהליך כימי כגון הבהרה, צבע או גוונים, מהיום תוכלי להינות גם את מהחלקה יפנית בשיערך.

אל תשכחי לפנות אך ורק למעצב שיער מומחה בתחום בעל ניסיון שיודע לבצע את תהליך ההחלקה בצורה הטובה ביותר. אלי אלמוזנינו הוא מעצב שיער ומומחה החלקות יפניות מהמובילים בתחום, אנו נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בכל הקשור לשיערך.