השיער הוא חלק ממראה הפנים שלנו, והיעדרו משפיע גם על המראה החיצוני וגם על הביטחון העצמי. שיער בריא ומלא מעניק לאדם מראה צעיר ורענן, ומוסיף חיות ודינאמיות למראה כללי. בנוסף, השיער משפיע גם על הרושם הראשוני שהאדם משאיר, שהרי ידוע כי מראה חיצוני חשוב בעת יצירת הרושם והוא מסייע בהיכרות עם אנשים חדשים, חיפוש בן או בת זוג, קבלה לעבודה ועוד. כאשר קיימת בעיה של התקרחות גברית בקרב גברים, לא חייבים להשלים עם הגזירה. כיום קיימת שיטה מהפכנית לטיפול מושלם בבעיית ההתקרחות והבטחת המראה הצעיר ושופע השיער: הדמיית שיער לגברים.

 

הדמיית שיער – על השיטה החדשה ופורצת הדרך בטיפול בהתקרחות

גנטיקה, תזונה לא מאוזנת, אורח חיים לחוץ, התבגרות, שינויי אקלים וסביבה, טיפולים רפואיים (כגון כימותרפיה) וסיבות נוספות, גורמות לנשירת והידלדלות השיער, לעיתים אף בגילאים מוקדמים. בעבר לא היתה אפשרות יעילה, אם בכלל, לטפל בתופעה וגברים רבים נאלצו לאהוב את עצמם עם הקרחת או עם אפשרויות כיסוי אחרות. אבל הדמיית שיער לגברים, היא השיטה החדשה שמעניקה פתרון מעולה ותקווה רבה לגברים רבים. השיטה החדשנית והמהפכנית מאפשרת לגברים סביב הגלובוס ליהנות משיער מלא, חי, צעיר ועדכני המכסה את קרקפתם. כל זאת ללא טיפולים כימיים ובדרך בטוחה ולא מסוכנת. למעשה, הדמיית שיער היא שיטה טבעית לחלוטין, ויעילה מאד, המסייעת במראה של שיער מלא ובריא תוך זמן קצר.

הדמיית שיער לגברים - כיצד זה עובד?

העידן המודרני וההתפתחות הטכנולוגית המואצת, הביאו לפיתוח טכנולוגיה חדשנית המשתמשת בפיגמנטים. במהלך הטיפול מחדירים מחט זעירה ודקיקה מאד לתוך הקרקפת, ובעזרתה מחדירים מיקרו פיגמנטים הגורמים להתכהות עור הקרקפת. התכהות זו של העור, מעניקה מראה של זקיקי שיער טבעיים המשתלבים היטב עם השיער הטבעי הקיים על הראש. טכנולוגיה זו מאפשרת מראה של שיער בריא, רענן ומלא באמצעות זקיקי השיער הצומחים בעצמם. שיטה זו איננה מערבת טיפולים כימיים מסוכנים, לא מבצעת פעולות חודרניות כמו ניתוחים ואינה כוללת שום התערבות מסוכנת. מדובר בפתרון מהפכני דווקא בשל פשטות הביצוע שלו והתהליך הקל והמהיר יחסית באמצעותו הוא נערך.

שיקום השיער הטבעי באמצעות הדמיית שיער

טיפולי הדמיית שיער לגברים מאפשרת לגברים רבים ליהנות משיער מלא ולא להיכנע להתקרחות ולהידלדלות השיער. הדמיית שיער מהסוג הזה הינה בטוחה ואינה משאירה טראומות לשיער או צלקות בקרקפת. התהליך איננו מלווה בכאבים או בתופעות לוואי, אינו מהווה סיכון לשיער, לעור או לקרקפת ואף מסייע בשיקום השיער הטבעי. שיטת הדמיית שיער יכולה למנוע למעשה את הצורך בהשתלות שיער הכרוכות לא פעם בניתוחים לא פשוטים, ולעיתים אף כושלים, הדורשים התערבות מכאיבה נוספת. כדי ליהנות ממראה שיער בריא ומלא, בשיטת הדמיית שיער, פנו לאלי אלמוזנינו, מעצב שיער מקצועי ומנוסה, מומחה בתהליכי הדמיית שיער לגברים, והוא כבר יחזיר לכם את החיוך.

דרג פריט זה
(0 קולות)

וודא שאתה מכניס מידע בכל השדות המסומנים כהכרחיים (*). קוד HTML אסור.