הדמיית שיער

הדמיית שיער בשיטה פורצת דרך לשיקום מראה השיער

גברים רבים סובלים מנשירת שיער בגילאים שונים בשל גורמים שונים, כגון גנטיקה או תזונה לא בריאה, טיפולים כימותרפיים ועוד. כיום, תודות לשיטה חדשנית וייחודית נהנים גברים רבים ברחבי העולם כולו ממראה שיער חי, צעיר ומלא חיות על ראשם.

הדמיית זקיקי שיער מתבצעת ללא טיפולים כימיים וללא התערבות מסוכנת, הדמיית השיער הינה שיטה טבעית לחלוטין המעלימה ומסתירה את הקרחת בתוך זמן קצר, השיטה מבטיחה מראה תספורת קצוצה על ידן הדמייה של צמיחת זקיקי שיער בצורה טבעית.

התקרחות היא מנת חלקם של כ-60% מהגברים, תודות לשיטת הדמיית השיער גברים יכולים רבים ליהנות מפתרון מתקדם ומבטיח על מנת להחיות את הביטחון וההערכה העצמית שנפגעו. שיטה חדשנית זו עושה שימוש בפיגמנטים באמצעות טכנולוגיה חדשנית המעניקה לשיער מראה רענן ומלא באמצעות הדמיית זקיקי שיער הצומחים בעצמם. שיטת הדמיית השיער אינה מערבת טיפולים כימיים כניתוחים ושיטות מסוכנות אחרות ולמעשה מדובר בפתרון גאוני בפשטות הביצוע שלו.

שיקום מראה השיער הטבעי והחייאת הקרקפת

תודות לטיפולי הדמיית השיער יכולים גברים רבים ברחבי העולם לחייך וליהנות משיער מלא חיים. ללא גרימת טראומות מיותרות לשיער, ללא הכרח לחוות כאבים מתמשכים וללא סיכון העור בעת שימוש בתהליכים כימיים שונים. אין ספק כי מגוון השיטות להשתלת שיער עשוי להיות מבלבל מאד. תודות לשיטת הדמיית השיער החדשנית מטושטשות צלקות הנגרמות מניתוחים כושלים והעור חוזר לחיות לאחר תקופת טיפולים שפגעה בו קשות.

תהליך הדמיית השיער אצל גברים כולל החדרת מחט זעירה ודקיקה ביותר אל תוך הקרקפת, והחדרת מיקרו פיגמנט הגורם להתכהות עור הקרקפת. התכהות העור מביאה למראה של זקיקי שיער טבעיים המשתלבים בשיער הקיים על הראש.

תודות לפטנט הייחודי רבים זוכים ליהנות ממראה תספורת קצוצה בעלת שיער מלא חיים וללא פגמים, כאשר התהליך כולו מתבצע ללא גרימת כאב או טראומה לגוף וללא תהליכים הכוללים סיכון בריאותי הרסני. אין ספק כי מדובר באחת השיטות החדשניות והגאוניות בתחום החייאת מראה השיער.

הדמיית שיער עושים רק אצל מומחים

שיטת הדמיית שיער החדשנית, היא אומנם שיטה מהפכנית המאפשרת שינוי במראה השיער והסתרת ההתקרחות, אבל חשוב מאד לבצע את התהליך אצל מומחה להדמיית שיער. טיפול לא מקצועי עלול להיות בלתי יעיל במקרה הטוב, ואפילו מזיק במקרים גרועים יותר. לכן, כאשר מתעניינים בהדמיית שיער, חשוב לברר היטב היכן כדאי ומומלץ לבצע את התהליך ולוודא שמדובר באיש מקצוע מומחה בתחום.

בניגוד למצב בעבר, כיום גברים הנוטים להתקרחות לא חייבים להשלים עם הקרחת. כיום קיימים מגוון פתרונות – החל בהשתלות שיער ועד התאמת פיאות גברית. אולם אין ספק כי הפתרון של הדמיית שיער באמצעות החדרת הפיגמנט הכהה, הוא הפתרון הבטוח והיעיל ביותר למראה שיער מלא וצעיר, כל עוד עושים את התהליך במקום מקצועי ובטוח.